Багато хто з нас, ймовірно, не замислюються про це, але наш сечовий міхур - це як резервуар для рідини, який повинен наповнюватися і потім випорожнюватися.

Однак, якщо ми постійно відповідаємо на кожен його поклик, ми можемо стати заручниками власної потреби, звикнувши до частих походів у туалет.

Це, здається, цілком природно – але лікарі попереджають, що надмірна частота таких відвідувань може завдати шкоди здоров'ю.

Лікарі-урологи сходяться на думці: часті нічні походи в туалет можуть бути шкідливими для нашого організму.

Вони пояснюють це тим, що сечовий міхур, подібно до м'яза, потребує тренування та підтримки, щоб зберегти свою ефективність. Якщо ми постійно відповідаємо на заклики нашого сечового міхура, ми можемо позбавити його можливості заповнюватися до певного рівня, що в кінцевому підсумку може призвести до зниження його ємності та необхідності частих походів у туалет.

Тренування сечового міхура – ​​це ключовий аспект підтримки його здоров'я та функціональності.

Це має на увазі дотримання деяких простих правил: намагайтеся обмежити кількість походів у туалет за день до 3-4 разів, незважаючи на раптові заклики. Це допоможе зберегти природну ємність сечового міхура та знизити частоту нічних відвідувань туалету.

Популярні новини зараз

Тепер проблеми почнуться у кожного: що станеться, якщо ви проігноруєте повістку поштою

Без військового квитка почнуться дуже великі неприємності: кому із чоловіків потрібно готуватися вже з цього тижня

І ось спробуйте від такого відмовитися: рецепт апетитної запіканки з молодої картоплі з куркою та вершками

Спека дає про себе знати: у Росії вже назвали міста і країни, по яких Путін завдасть ядерних ударів

Показати ще

Нічні відвідування туалету можуть не тільки порушити наш сон, але й негативно вплинути на наш загальний фізичний стан.

Підйом через нічний похід до туалету може призвести до прискорення серцебиття та порушення нормальної роботи серця. Крім того, існує ризик травми в разі падіння на шляху до туалету. Порушення сну через часті нічні походи може призвести до депресії та погіршення настрою та продуктивності протягом дня.

Також слід враховувати народні прикмети, які вважають часті нічні відвідини туалету не лише небажаними, а й небезпечними.

Згідно з однією з них, нічні походи в туалет можуть залучити темні сили, які можуть зашкодити нашому здоров'ю та благополуччю. Хоча це може здатися забобонами, але варто враховувати, що культурні та релігійні переконання відіграють значну роль у житті багатьох людей.

Щоб уникнути нічних походів у туалет, крім тренування сечового міхура вдень, слід дотримуватись кількох простих правил.

Наприклад, намагайтеся обмежити вживання рідини перед сном і уникайте рідких фруктів, які можуть стимулювати нирки. Також корисно підняти ноги перед сном, щоб зняти набряклість і допомогти повернути рідину в кровотік. І, звичайно ж, не забувайте відвідати туалет перед тим, як лягти спати.

Для людей похилого віку, що особливо страждають від нетримання сечі, використання підгузків на ніч може бути розумним рішенням.

Головне - прислухатися до сигналів свого організму і надавати йому відповідну підтримку та турботу, щоб підтримувати його здоров'я та благополуччя протягом усього життя.

Читайте також: